Par mums

Mēs esam Latvijā dibināts mežizstrādes uzņēmums, kura galvenie darbības veidi ir pilna cikla mežizstrāde un apaļo kokmateriālu iepirkšana meža pie ceļa visā Latvijas teritorijā! Mūsu pieredze mežizstrādes jomā un strauji augošā attīstība kalpo kā garantija ikvienam no mūsu klientiem.

Mūsu mežizstrādes un iepirkto apaļkoku apjomi aug ar katru gadu. Veicot mežizstrādes darbus, gada laikā SIA "PRIEDES AG" iegūst ap 80,000 m3 dažāda veida apaļkokus. Pamazām, bet pārliecinoši apgūstam Lietuvas un Igaunijas tirgus, kas mūsu skatījumā mežizstrādes jomā ir perspektīvi mums. Patstāvīgi palielinam meža zemju platības, kuras tiek apsaimniekotas ilgtermiņā uz patiešām izdevīgiem nosacījumiem.

Katram cirsmas vai meža īpašniekam tiek piešķirta individuāla pieeja un attieksme visā mežizstrādes cikla laikā, jo skaidri apzināmies to, ka bez godīgas un korektas attieksmes, mūsu mazajā Latvijas mežizstrādes tirgū, attīstība nav iespējama. Tāpēc garantējam visiem mūsu klientiem godīgu samaksu, garantētu kvalitāti un saistību izpildi visā mežizstrādes procesā.

Jūsu

"PRIEDES AG"

 

Sazināties ar mums

SIA PRIEDES AG
Reģ.nr.40103649241

Talsi, Anša Lerha Puškaiša iela 16-1

Talsu novads, LV-3201, Latvija

 

Mob.tel.: 26993794, 20597799

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Sazināties ar mums