KOMPLEKSAIS MEŽIZSTRĀDES PAKALPOJUMU KLĀSTS

Mežizstrāde

Mežizstrāde ir nepieciešama ikvienam, kas vēlas izmantot savu mežu komerciālajiem nolūkiem. Tas ir vesels pakalpojumu klāsts, kas nodrošina ilgstošu meža izmantošanu un kvalitatīva produkta iegūšanu. Mežizstrāde ir PRIEDES AG pamatdarbība, ar kuru nodarbojamies jau vairāk nekā 20 gadus. Gada laikā iegūstam ap 200 000 m3 koksnes un ar katru gadu kāpinām izstrādes jaudas. Mežizstrādes darbus veicam gan savos meža īpašumos, gan iepirktajās cirsmās.

Kāpēc pasūtīt mežizstrādi?

Kvalitatīva mežizstrāde nodrošina līdzsvaru starp mežu īpašnieku vajadzībām un dabas ilgtspējas saglabāšanu. Profesionāli mežizstrādes pakalpojumi ļauj noteikt piemērotas ciršanas vietas un platības, izvēlēties pareizus kokus un paņēmienus cirtēm. Tā ir ne tikai mežu izciršana, bet arī meža vides apkope un sagatavošana nākamajiem stādījumiem.

PRIEDES AG mežizstrādes pakalpojumu klāstā ietilpst:

Pameža tīrīšana
Koku nozāģēšana, atzarošana un sortimenta sagarināšana
Kokmateriālu pievešana līdz krautuvei
Kokmateriālu transportēšana līdz realizācijas vietai

200 000 m3 koksnes ik gadu

Saudzīga un moderna mežizstrādes tehnika

Strādājam 24/7

Profesionālā komanda
ar 20+ gadu pieredzi

JAUDĪGA MEŽIZSTRĀDES TEHNIKA

Esam pārliecināti, ka mūsu uzdevums ir ne tikai mežu izciršana, bet arī to kopšana un stādīšana. Vēlamies nodot nākamajām paaudzēm plašus veselīgus mežus, tāpēc rūpīgi izvēlamies darba instrumentus un metodes.

Cirsmās ar piemēroto augsni un darba apstākļiem veicam mežizstrādi ar harvesteriem vai motorzāģiem. Katrai cirtei izvēlamies tādus instrumentus, kas nodrošina iespēju sagatavot visaugstākās kvalitātes koksni.

Varam izvest cirsmas, kurās parastie izvedēji ir bezspēcīgi, jo PRIEDES AG rīcībā ir paaugstinātas caurgājamības forvarderis ar platajām purva riepām, izvedam arī zarus un cirsmu atliekas.

Mežizstrādes cenas ir atkarīgas no veicamo darbu apjoma un sarežģītības līmeņa. PRIEDES AG mežizstrādes darbi ir ieplānoti pa ceturkšņiem, tāpēc esam prognozējami savos izstrādes apjomos un piegādājamās koksnes termiņos.

SAZINIES AR MUMS

Aizpildiet šo pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies

1 stundas laikā!

Vēlos pārdot*
Ievelciet failus šeit vai
Max. faila lielums: 25 MB, Max. faili: 10.
  Politika*
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  1828
  28009911
  info@priedesag.lv
  “Ilzītes”, Talsciems,
  Ģibuļu pagasts, Talsu novads
  LV-3251, Latvija