PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA “Priedes AG”
PRIVĀTUMA POLITIKA

Interneta vietnes www.priedesag.lv īpašnieks un uzturētājs ir SIA “Priedes AG”, vienotais reģistrācijas numurs: 40103649241, turpmāk – “Priedes AG”, kas darbojas ievērojot Vispārējo datu aizsardzības regulu (General Data Protection Regulation – GDPR, kas stājas spēkā no 25.05.2018). Informācijas saņemšana

Piesakoties informācijas saņemšanai no Priedes AG, vai aizpildot interneta vietnē esošos laukus sadaļā: “Novērtēt īpašumu” vai “Konsultācijas”, Jūs piekrītat savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru Jūs mums sniedzat interneta vietnē vai jebkādā citādā veidā. Privātuma atruna ir paredzēta Jūsu aizsardzībai, informējot Jūs par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam.

Kādēļ mēs ievācam Jūsu datus? Personas datu un informācijas sniegšana ir brīvprātīgs process, kas palīdz mums iepazīt savus klientus, sniegt pakalpojumus un uzlabot interneta vietnes saturu, savukārt Jums saņemt mūsu pakalpojumus un kuri vislabāk atbilst tieši Jūsu vajadzībām. Interneta vietnē Jūsu sniegtā personas datu informācija tiek izmantota tikai saziņai ar Jums, savukārt klātienē, telefoniski, elektroniski vai pa
pastu saņemtie Jūsu personas dati tiek izmantoti normatīvajos aktos noteikto Priedes AG leģitīmo
mērķu sasniegšanai un kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanai Jums.

Kā interneta vietnes www.priedesag.lv lietotājs, Jūs varat izvēlēties saņemt no mums dažāda rakstura informāciju. Lai nodrošinātu šo pakalpojumu, mums ir nepieciešama Jūsu elektroniskā pasta adrese. Izvēle saņemt informāciju no mums vienmēr ir brīvprātīga. Ja Jūs izvēlējāties saņemt no mums konkrēta rakstura informāciju, tad ar Jūsu skaidri izteikto piekrišanu mēs izmantosim Jūsu personas datus tikai šī rakstura informācijas izsūtīšanai un citiem mērķiem Jūsu personas datus neizmantosim. No informācijas saņemšanas Jūs varat atteikties jebkurā brīdī.

Kādi personas dati tiek vākti un apstrādāti?

SIA “Priedes AG” vāc un kārto šādu kategoriju personas datus:

 • pamatdatus, kas ir nepieciešami iepriekš uzskaitītajiem mērķiem: vārds, uzvārds, kontaktinformācija u. tml.;
 • kontaktinformāciju, piemēram, tālruņa numurs, e-pasta adrese un saziņas valoda;
 • datus, kas ir nepieciešami pakalpojumu sniegšanai;
 • datus, kas savākti, izmantojot sakaru un citus tehniskos līdzekļus, piemēram datus, kas savākti, klientam sazinoties ar SIA “Priedes AG” pa tālruni, e-pastu, īsziņām, citiem saziņas līdzekļiem, piemēram, sociālajiem tīkliem;
 • datus, kas saistīti ar Klienta SIA “Priedes AG” tīmekļa vietnes apmeklējumu vai izmantojot citus SIA “Priedes AG” saziņas kanālus (Facebook, Instagram, LinkedIn, Mailerlite, Tidio u. tml.).
 • datus, kas saistīti ar pakalpojumu sniegšanu, piemēram, datus par līgumu izpildi vai neizpildi, noslēgtajiem darījumiem, spēkā esošajiem līgumiem vai līgumiem, kuri beigušies, iesniegtajiem lūgumiem un sūdzībām, pakalpojumiem piemērotajiem nodokļiem u.c.
 • citus datus, kas tiek vākti, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu un kas ir izsmeļoši definēti laikā, kad no Jums tiks pieprasīta piekrišana.

Personas datu atklāšana nesaistītajām trešajām pusēm.
Priedes AG var nodot personas datus, kas iegūti caur šo vietni vai citā veidā tos Jūs esat iesnieguši Priedes AG, trešajām pusēm, kas sniedz atbalsta pakalpojumus, ieskaitot datu apstrādes pakalpojumus. Šīm personām var būt nepieciešama informācija par Jums savu funkciju veikšanai. Šīm personām nav tiesību izmantot personas datus, kurus mēs viņiem nododam, jebkuriem citiem mērķiem, izņemot tos, par kuriem esam Jūs informējuši šajā Privātuma politikā par personas datu aizsardzību. Pirms personas datu atklāšanas trešajai pusei, Priedes AG prasīs trešajai pusei ievērot atbilstošus piesardzības pasākumus, lai šos datus aizsargātu pret neatļautu lietošanu vai atklāšanu. Priedes AG var tikt uzlikts par pienākumu nodot privātpersonu datus valsts vai pašvaldības institūcijām
normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

Atteikšanās
Pamatojoties uz Jūsu atstāto ziņu interneta vietnē www.preidesag.lv, Jums tiks atsūtīts e pasts no Priedes AG. Jums vienmēr tiks nosūtīta saite ar iespēju atteikties no jaunumu/informācijas saņemšanas. Izvēloties šo iespēju, Jūsu e- pasts tiks dzēsts no mūsu datu bāzes un informāciju vairs nesaņemsiet. Jūs jebkurā brīdi varat atsaukt savas sniegtās piekrišanas Priedes AG, par to nosūtot rakstisku paziņojumu uz tās juridisko adresi, e-pastu info@priedesag.lv vai e-pastu priedesag@inbox.lv. Personas dati, kurus nododiet Priedes AG saistībā ar pakalpojumu sniegšanu un līgumattiecību nodibināšanu nav atsaucami un Priedes AG tos apstrādā normatīvajos aktos noteiktā kārtībā un termiņā, ne īsāku termiņu, kā līdz līgumattiecību izbeigšanai ar Jums.

Sīkdatnes
Sīkdatnes (cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā neliels fails. Sīkdatnes atvieglo interneta vietnes izmantošanu. Sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt vietnes izmantošanas iespējas. Izmantojot sīkdatnes netiek ievākta jebkāda informācija par Jums. Sīkdatnes var izmantot, lai sagatavotu un parādītu Jums piemērotākus pakalpojumu piedāvājumus citās interneta vietnēs kā arī lai veiktu statistiskus novērojumus par interneta vietnes www.priedesag.lv lietojamību, bet sīkdatnes nekādā gadījumā netiek saistītas ar Jūsu konkrētajiem personas datiem un nevar tikt attiecinātas uz Jūsu personīgo informāciju.

Mūsu mājaslapā tiek lietotas šādas sīkdatnes:

 • Tehniskās sīkdatnes: Mēs cenšamies piedāvāt saviem lietotājiem attīstītu un lietotājiem draudzīgu mājas lapu, kas automātiski pielāgojas lietotāju vajadzībām un vēlmēm. Šī mērķa sasniegšanai mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes, lai jums rādītu mūsu mājas lapu, lai mājas lapa pareizi strādātu. Respektīvi, šī sīkdatnes ir noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai.
 • Funkcionālās sīkdatnes: Mēs izmantojam arī funkcionālas sīkdatnes, lai atcerētos jūsu izvēles un lai palīdzētu jums izmantot mūsu mājas lapu pēc iespējas produktīvāk, piemēram, atceroties jūsu izvēlēto pakalpojumu. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav noteikti nepieciešamas mūsu mājas lapas atbilstošai funkcionēšanai, tomēr jums kā lietotājam tās ir papildus noderīgas, jo tās uzlabo jūsu lietotāja pieredzi.
 • Analītiskās sīkdatnes: Mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu lietotāji izmanto mājas lapu, lai uzzinātu, kas strādā un kas nestrādā, lai optimizētu un uzlabotu mājas lapu un lai nodrošinātu, ka lietotājiem mūsu piedāvātais produkts joprojām ir interesants un atbilstošs. Mēs reģistrējam tādus datus kā jūsu skatītās mājas lapas, jūsu izmantotās platformas veidu, informāciju par datumu / laiku , klikšķu skaitu attiecīgajā lapā, peles kustībām, ritināšanas kustībām, jūsu izmantotos meklēšanas vārdus. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai Jūsu iekārtu, taču neizpauž Jūsu identitāti. Atsevišķos gadījumos dažas no analītiskajām sīkdatnēm mūsu vietā saskaņā ar mūsu norādījumiem un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem pārvalda trešās personas, piemēram, Google Analytics, Facebook. Google Analytics sasaista mūsu tīmekļa vietnē iegūto apmeklējumu informāciju ar Google informāciju no lietotājiem ar pierakstīšanās kontiem, kas ir piekrituši šai sasaistei reklāmu personalizēšanas nolūkam.
 • Reklāmas sīkdatnes: Mēs izmantojam gan mūsu, gan trešo pušu sīkdatnes, lai parādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās mājas lapās. Tās sauc par nosūtītajām mājas lapām un tiek balstītas uz jūsu pārlūkošanas aktivitātēm mūsu mājas lapā, piemēram, jūsu meklētajiem pakalpojumiem. Parasti šīs sīkdatnes ar mūsu atļauju atbilstoši norādītajiem mērķiem izvieto trešās personas, piemēram, Google Ads un Facebook. Google Analytics sasaista mūsu tīmekļa vietnē iegūto apmeklējumu informāciju ar Google informāciju no lietotājiem ar pierakstīšanās kontiem, kas ir piekrituši šai sasaistei reklāmu personalizēšanas nolūkam. Šajā Google informācijā var būt iekļauta galalietotāja atrašanās vieta, meklējumu vēsture, YouTube vēsture un dati no tīmekļa vietnēm, kas ir Google partneri, — un tā tiek izmantota, lai sniegtu apkopotu un anonimizētu ieskatu lietotāju uzvedību, izmantojot dažādas ierīcēs. 

Kā apstiprināt, atspējot vai izdzēst sīkdatnes?

Apmeklējot mūsu vietni, Jums tiek parādīts logs ar ziņojumu par tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanu. Turpinot lietot lapu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.

Lai atspējotu sīkdatnes, aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj Jums atcelt visu vai dažu sīkdatņu iestatījumus. Taču, ja izmantosiet savas pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atspējotu visas sīkdatnes (tostarp tehniskās sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsit piekļūt visām vietņu sadaļām.

Datu integritāte un drošība
Priedes AG veiks saprātīgus pasākumus, lai saglabātu personas datu
pareizību, precizitāti un vienotu veselumu mūsu datubāzēs, kā arī nodrošinās datubāžu drošību. Jūsu personas datus mēs uzglabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams to mērķu, kuriem tie tika iegūti izpildīšanai vai arī, lai izpildītu normatīvā regulējuma prasības ziņot par pārkāpumiem un sniegt informāciju. Mūsu serveri un datubāzes atbilst nozares standarta drošības prasībām. Darbinieki, kuriem ir piekļuve personas datiem, ir apmācīti ar tiem darboties atbilstoši un saskaņā ar mūsu personas datu apstrādes iekšējo normatīvo regulējumu. Mēs centīsimies novērst jebkādus datu zudumus, noplūdi, ļaunprātīgu to izmantošanu, nesankcionētu atklāšanu, izmaiņas datos vai to iznīcināšanu.

Piekļuve datiem, dzēšana un labošana
Ja vēlaties piekļūt saviem personas datiem, tos labot vai dzēst, Jūs to varat darīt sazinoties ar mums e-pastā info@priedesag.lv vai priedesag@inbox.lv vai pa tālruni 26993794 Lūgumi labot, pārnest, ierobežot vai izdzēst personas datus tiek izskatīti atbilstoši normatīvajam
regulējumam. Jums ir tiesības pieprasīt un saņemt informāciju par Jūsu personas datu apstrādi – kādi Jūsu personas dati ir Priedes AG rīcībā, kā tie tiek apstrādāti, kam nodoti. Kā arī Jums ir tiesības pieprasīt labot neprecīzos personas datus, piemēram, saziņas kontaktinformācijas maiņas gadījumā (telefons, e-pasts); pieprasīt dzēst personas datus, ja abas pušu saistības ir izpildītas.

Personas datu glabāšanas ilgums
Priedes AG glabā un apstrādā Jūsu personas datus tikai tik ilgi, kamēr no Jūsu puses nav izteikta atteikšanās no turpmākās saziņas un/vai jaunumu saņemšanas vai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un termiņā. Hipersaites uz citām vietnēm Internetveitne www.priedesag.lv var saturēt hipersaites uz tīmekļa vietnēm (piemēram, www.youtube.com u.c.), ko neuztur Priedes AG. Šīs hipersaites ir paredzētas tikai Jūsu zināšanai un ērtībām un neietver trešo pušu tīmekļa vietnes darbības vai jebkuras saistības ar to uzturētājiem apstiprinājumu. Priedes AG nepārvalda šīs tīmekļa vietnes un nav atbildīga par to personas datu apstrādes politiku. Mēs iesakām iepazīties ar privātuma politiku, kas publicēta jebkurā vietnē, pirms konkrētās vietnes izmantošanas vai savu personas datu sniegšanas.

Jautājumi par personas datu aizsardzību
Ja jums rodas jautājumi par personas datu aizsardzību vai interese par to, kā Priedes AG apstrādā Jūsu personas datus, lūdzu, informējiet par to mūs e-pastā: info@priedesag.lv vai priedesag@inbox.lv vai pa tālruni 26993794

Redakcijā, kas spēkā ar 02.11.2020.

1828
26993794, 20597799
info@priedesag.lv
“Ilzītes”, Talsciems,
Ģibuļu pagasts, Talsu novads
LV-3251, Latvija