PRIEDES AG PASAULES SPĒKAVĪRU ČEMPIONĀTS

Veiksmīgi aizvadīts Priedes AG Pasaules spēkavīru čempionāts, uzvaras laurus plūca spēkavīrs no Latvijas

22. oktobrī Talsu sporta hallē norisinājās sīva un saspringta cīņa starp pasaules spēcīgākajiem vīriem. Izaicinošie uzdevumi, oriģinālais inventārs un trofejas padarīja sacensības īpaši interesantas un tīkamas gan sportistiem, gan skatītājiem.

ČEMPIONĀTA DALĪBNIEKI

Žydrūnas Savickas

Lietuva

Rongo Keene

Jaunzēlande

Andrew Black

Skotija

Didzis Zariņš

Latvija

Sebastian Kurek

Polija

Aivars Šmaukstelis

Latvija

Ervin Toots

Igaunija

Pavlo Kordiyaka

Ukraina

Mantas Lalas

Lietuva

Andris Dilāns

Latvija

Galveno čempionāta trofeju ieguva atlēts no Latvijas — Aivars Šmaukstelis, arī otro vietu izcīnīja pašmāju sportists Didzis Zariņš, trešā trofeja arī nekur tālu neaizceļoja, to sīvā cīņā ieguva lietuvietis Mantas Lalas. Sacensību galvenais tiesnesis bija Māris Rozentāls, bet sacensības vadīja Armands Simpsons.
Īpaši siltas ovācijas izpelnījās Rongo Keene — sportists no Jaunzēlandes, kurš izpildīja maori tradicionālo haka deju.
Ieskaties, kā mums veicās vienā no šā gada gaidītākajiem notikumiem Talsos – Priedes AG Pasaules spēkavīru čempionātā.

Sakām lielu paldies visiem pasākuma dalībniekiem, to līdzjutējiem, bet jo īpaši lielu paldies sacensību galvenajam organizatoram Dainim Zāģerim.

Čempionāta organizators un starptautisku spēkavīru turnīru uzvarētājs Dainis Zāģeris:  “Esmu ļoti apmierināts ar pasākumu, un man ir paveicies ar komandu, ar kuru varēju realizēt visas savas ieceres un trakās idejas un kura nostrādāja par visiem 100 %. Ieliku visu savu sirdi un dvēseli šajās sacensībām, un ir liels prieks par rezultātu. Milzīgs gandarījums, saņemot daudzos pozitīvos komentārus par sacensībām. Un lepojos, ka spējām noorganizēt pasaules līmeņa sacensības tepat Talsos, kuras bija baudāmas ne tikai sportistiem, bet arī skatītājiem. Paldies Priedes AG, bez viņiem šis nebūtu iespējams.”

CELSIM, VILKSIM UN GRŪDĪSIM – JO PRIEDES VAR!

PRIEDES AG

Mums kā vietējam mežsaimniecības uzņēmumam ir svarīgi dot Latvijas sabiedrībai un atlētiem iespēju piedalīties šāda mēroga sacensībās. Turklāt parādot citiem uzņēmējiem paraugu, kā mēs kā uzņēmēji varam palīdzēt mūsu sportistiem, vienlaikus popularizējot mūsu reģionu un Talsus.

1828
28009911
info@priedesag.lv
“Ilzītes”, Talsciems,
Ģibuļu pagasts, Talsu novads
LV-3251, Latvija